• Неодамнешно
Новите 7 FTablet PC екран на допир панел Digitizer M707101KD FM707101KC FM707101KE HS1275 LLT JX130829A Orro A960 TYF1176V3 MTK6527

Новите 7 FTablet PC екран на допир панел Digitizer M707101KD FM707101KC FM707101KE HS1275 LLT JX130829A Orro A960 TYF1176V3

DEN 270.72

Количина на стоки
Тековен


Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal,и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Ве молиме ни e-mail пред да ви се случува да ни остави неутрален / neg. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
TYF1176V3 QCY 706 J
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
QVK

Најдобри понуди