• Неодамнешно
FHF070076 HH070FPC-015B ZJ-70053E 104.5 184.5 mm 7inch Капацитивни Екран на Допир Digitizer Gass За Таблет КОМПЈУТЕР Средината на Поправка

FHF070076 HH070FPC-015B ZJ-70053E 104.5 184.5 mm 7inch Капацитивни Екран на Допир Digitizer Gass За Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 237.60

Количина на стоки
Тековен

повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро . Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
BDH16

Најдобри понуди