• Неодамнешно
  • -30 %
Новиот Екран на Допир за Acer Iconia Tab A500 A501 ZVL T504 Црна 10.1 Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло Замена на делови

Новиот Екран на Допир за Acer Iconia Tab A500 A501 ZVL T504 Црна 10.1 Пред Таблета екран на Допир Панел Стакло Замена

DEN 559.00
DEN 798.72

Количина на стоки
Тековен


Објектот Спецификација :
НОВ Висок Quanlity Екран на Допир за Acer Iconia Tab A500 A501 ZVL T504 Црна 10.1" Замена на Екранот
Боја : Како на фотографијата се покаже
Тип : Замена
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Бесплатни Продавачот 's Превозот Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, нека 's ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Други карактеристики

боја:
Црна
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
RLGVQDX
Компатибилен Бренд:
За acer
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
A500 A501 ZVL T504
боја:
Црна
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
QC:
тестирани еден по еден
Состојба:
Нови
Големина:
10.1

Најдобри понуди