• Неодамнешно
Универзална 2in1 Осетлив на Допир Специјалното Пенкало, Молив За iPad

Универзална 2in1 Осетлив на Допир Специјалното Пенкало, Молив За iPad

DEN 72.48

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Пластични Боја : Светло Сина/ Темно сина/Црвена/Црна/Виолетова(Случаен Боја) Дијаметар : 9mm должина : 165mm Компатибилност : со сите капацитивни екран на допир devices Material : Пластика
Боја : Светло Сина/ Темно сина/Црвена/Црна/Виолетова(Случаен Боја)
Дијаметар : 9mm
должина : 165mm
Компатибилност : сите капацитивни екран на допир уреди
Пакет inculded :
1 x Мобилен телефон, таблет компјутер осетлив на допир за да го заклучите
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
ANENG
Апликацијата Брендови:
Универзална
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран

Најдобри понуди