• Неодамнешно
7inch за Тесла Импулс 7.0 quad таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

7inch за Тесла Импулс 7.0 quad таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel

DEN 271.20

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.0 quad таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer panel
Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
7inch за Тесла Импулс 7.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Врховниот 8 3G

Најдобри понуди