• Неодамнешно
ZhiYuSun 165mm*104mm XWT269 165*104 7 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис AT070TN83

ZhiYuSun 165mm*104mm XWT269 165*104 7 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис

DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


трговски опис
165mm*104mm XWT269165*104 GPS навигација 7 -инчен resistive екран осетлив на допир на екранот од надвор со рамен екран ракопис AT070 TN83
Стоката е во парк!!!

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
165*104
Бренд Име:
ZhiYuSun
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди