• Неодамнешно
ZhiYuSun 155mm*88mm XWT288 155*88 GPS навигација возило 6.2 -инчен resistive touch screen дисплеј на надворешниот со рамен екран

ZhiYuSun 155mm*88mm XWT288 155*88 GPS навигација возило 6.2 -инчен resistive touch screen дисплеј на надворешниот со

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


трговски опис
155mm*88mm XWT288 155*88 GPS навигација возило 6.2 -инчен resistive touch screen дисплеј на надворешниот со рамен екран ракопис
Стоката е во парк!!!

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
155*88
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди