• Неодамнешно
  • -41 %
Нео Ѕвезда Оригиналниот Случај За iPad Воздух 2 Случај Покритие За iPad 5 6 Транспарентен Капак Авто Спијам, се Будам + Декоративни Налепници за

Нео Ѕвезда Оригиналниот Случај За iPad Воздух 2 Случај Покритие За iPad 5 6 Транспарентен Капак Авто Спијам, се Будам

DEN 393.00
DEN 665.76

Количина на стоки
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.01 USD-50,000 ДОЛАРИ, Western Union 0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број . 1) 8 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Како задоволни беше со продавачот комуникација? Многу Задоволни 3. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број , специфична причина за враќање, и вашата цел број . Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Маестро Дебитна Картичка 0.
Пратката Начин
Време на испорака DHL/ Федекс/ ТНТ/ UPS-от Препорачана 3-7 Дена Ali Express Премиум Превозот 4-15 Дена Ali Express Стандард Превозот 10-35 Дена Кралската Пошта Економија 10-15 Дена Русија Експрес-SPSR 11-14 Дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-45 Дена Correos Економија 20-25 Дена
1) Ако сте во Бразил , времето за испорака е 25-90 дена , без разлика на тоа каков вид на превозот начин, бидејќи на обичај. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
5) Ако сте од Швајцарија, Шведска, Австрија , и одберете ТНТ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија.01 USD-50,001 ДОЛАРИ, Банкарски Трансфер 20. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ДА ДОБИЈАТ ПОПУСТ ЗАБАВА!
1. Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо
Јас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕвезди на повратни информации со цел, подобро е ако можете да ги споделите слики да ни се појавуваат детали повратни информации оценка. Ние ќе ви даде попуст купони .01 USD-50,000 ДОЛАРИ Web Money 0. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
4) Ако се од Бразил, Чиле и Шпанија , и одберете ПРОЗОРЦИ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија.

Други карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
Faux Кожа
Ширина:
30.57cm
Стил:
Моден
За IPad Модел:
iPad Воздух 2
Бренд Име:
НЕО ЅВЕЗДА
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Должина:
22.56cm
Број На Модел На:
GT08IPT56
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Модел Компатибилност:
за ipad воздух 2
Модел Компатибилност:
За Ipad Воздух 2 Ipad 5 6 ipad 9.7
Функција:
СТП Кожа Smart Таблета Случај со КОМПЈУТЕР со Транспарентен Задниот Поклопец
Број На Модел На:
Школка За Заштита/Кожата
Функција:
За Ipad 5 6 Воздух 2 Школка За Заштита Таблета Додатоци Маска
feature1:
Полно Тело, Заштитна Кожа Мода Случај
дизајн:
Smart Стојат Покрие Случај
feature2:
Smart Спиење & Будење Маска
Feature3:
Само Предната Страна Виткање Coque
Feature4:
Маска Тешко Проѕирна Пластика Школка Случај
feature5:
За Ipad Воздух 2 Случај Покритие За Ipad 9.7

Најдобри понуди