• Неодамнешно
1 buc. li-ion батеријата 3.7 v 3500mAh батерија 3.7 v 3500 mah големина: 3.5 x 70 x 90mm

1 buc. li-ion батеријата 3.7 v 3500mAh батерија 3.7 v 3500 mah големина: 3.5 x 70 x 90mm

DEN 986.40

Количина на стоки
Тековен


li-ion батеријата 3.7 v 3500m Ah батерија на литиум батерија 3.7 v 3500mah литиум полимер батерија 3.7 v батерија за таблет компјутер
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Други карактеристики

Бренд Име:
ZhiYuSun
Број На Модел На:
MFR3_TL01_357090_3500
Капацитетот На Батеријата:
3500 mAh
Пакет:
Yes
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Големина:
3.5 x 70 x 90mm

Најдобри понуди