• Неодамнешно
  • -19 %
Случај за Леново Табот 3 8 TB3-850M TB3-850F Тенок Виткање прекривачот СТП Кожа Случај за Леново Табот 2 A8-50 A8-50F A8-50LC 8.0 инчен

Случај за Леново Табот 3 8 TB3-850M TB3-850F Тенок Виткање прекривачот СТП Кожа Случај за Леново Табот 2 A8-50 A8-50F

DEN 315.00
DEN 389.28

Количина на стоки
Тековен

Случај за Леново Табот 3 8 TB3-850 M TB3-850 F Тенок Виткање прекривачот СТП Кожа Случај за Леново Табот 2 A8-50 A8-50 F A8-50 LC 8.0 инчен За руски Пријатели ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име. Карактеристики На Производот : ·Компактен, Елегантен, Стилски. ·Дејствува како се залагаме за повеќе агли на гледање. ·Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок. ·Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. ·100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа. ·100% висок квалитет,прилагодени и совршено се вклопува за вашиот таблет. ·Специјално дизајниран за вашиот уред, и ќе се држи безбедно место. Компатибилност : За Леново Табот 3 8 TB3-850 M TB3-850 F За Леново Табот 2 A8-50 A8-50 F A8-50 LC 8.0 инчен Пакетот Вклучува : 1 x Случај за Леново Табот 3 8 TB3-850 M/F / Tab 2 A8-50 1 x Екран Заштитник 1 x Специјалното Пенкало

Други карактеристики

Стил:
Моден
Бренд Име:
iBuyiWin
Број На Модел На:
За Леново Табот 3 8 TB3-850F/M 2016 година
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Материјал:
PU
Пакет:
No
Должина:
21.2cm
Ширина:
13cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Леново Табот 2 A8-50 A8-50F A8-50LC 8.0
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа и PC
Трговија на големо и Пад на Превозот:
Поддршка
Пакет:
OPP вреќа
во парк:
Yes
Подарок 1:
screen protector
Подарок 2:
Перо Пен

Најдобри понуди