• Неодамнешно
Witblue Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 инчен Таблет wjws070087a wjws070087a-fpc внатрешна LCD екран панел Модул Замена

Witblue Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 инчен Таблет wjws070087a wjws070087a-fpc внатрешна LCD екран панел Модул Замена

DEN 729.60

Количина на стоки
Тековен


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите lcd екран приклучок за кабелот е иста како и листата еден пред купување.
Овој таблет има различни lcd кабел верзија.
Пакет : 1 PCs/многу LCD дисплеј матрица
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да се различни, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби
Ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не купи.

Други карактеристики

Број На Модел На:
wjws070087a fpc ЛСД екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди