• Неодамнешно
7 Инчен Екран на Допир FM710301KA Замена За Freelander 3GS Digma оптима 7.3 3g TT7023MG Оптима 7.4 TT7024MG Бесплатен превозот

7 Инчен Екран на Допир FM710301KA Замена За Freelander 3GS Digma оптима 7.3 3g TT7023MG Оптима 7.4 TT7024MG Бесплатен

DEN 230.40

Количина на стоки
Тековен


Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено
. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
Ве молиме ни e-mail пред да ви се случува да ни остави неутрален / neg.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.

Други карактеристики

боја:
бел екран на допир, црн екран на допир
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
TT7024MG TT7023MG

Најдобри понуди