• Неодамнешно
  • -11 %
Wekays Случај за Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен СМ-T810 T815 Симпатична Цртан филм Фламинго Еднорог СТП Флип Кожа Покрие Случај Fundas Capa

Wekays Случај за Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен СМ-T810 T815 Симпатична Цртан филм Фламинго Еднорог СТП Флип Кожа Покрие

DEN 603.00
DEN 677.28

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница! -За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Моите Омилени Продавници" или "Add to wish list" , ќе добие Подарок за слободни и ако "Add To Моите Омилени Продавници" кога ќе се даде попуст , ќе знам и тоа во прв момент , откако ќе Додаде продавници или желба листа , можете да оставите порака на нашиот , ние ќе ви испратиме ред со бесплатен подарок . Објектот Карактеристики : - Само Fite Модел : Samsung galaxy Tab S2 9.7 инчен T810 T815 - 100% Сосема нов и Висок квалитет симпатична цртан филм еднорог фламинго пердув за момче девојка кожа флип стојат картичка таблета покрие случај на кожата fundas coque capa. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашите Подлога , цртан филм стојат носителот книга флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 3pcs или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате повеќе други различни видови може да дојде до нашата продавница : ,постојат толку многу различни дизајн видови за вас да изберете .

Други карактеристики

Стил:
Моден
Ширина:
0cm
Материјал:
кожа
Должина:
0cm
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Бренд Име:
Wekays
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен СМ-T810 T815
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен СМ-T810 T815
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Направен во :
Кина
Материјал:
СТП Кожа + Меки Силиконски
Стил:
Луксузна Симпатична Цртан Филм Фламинго Еднорог Дизајн
категорија:
Таблета Додатоци
Тип:
Таблета Опфаќа Случаи Торба Школка За Заштита На Кожата Fundas Coque
Функција:
Потпирачот , Картичка .
функција 1:
За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен СМ-T810 T815
Карактеристика 2:
За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T815 Кожа Флип Цртан Филм Покрие Случај
функција 3:
За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T815 Носителот Стојат Кожа Покрие Случај
карактеристика 4:
Fundas Coque Capa За Samsung Galaxy Tab S2 9.7 инчен СМ-T810 T815

Најдобри понуди