• Неодамнешно
  • -20 %
6 во 1 Мултифункционален парична Казна Точка Круг Тенка Совет Екран на Допир за да го Заклучите Капацитивни Специјалното Пенкало За Паметен Телефон Таблета За iPad За

6 во 1 Мултифункционален парична Казна Точка Круг Тенка Совет Екран на Допир за да го Заклучите Капацитивни Специјалното

DEN 67.00
DEN 83.52

Количина на стоки
Тековен


6 во 1 Мултифункционален парична Казна Точка Круг Тенка Совет Екран на Допир за да го Заклучите Капацитивни Специјалното Пенкало За Паметен Телефон Таблета За i Pad За i Phone
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Материјал : Пластични+ABS;
Боја : Црна, Сребрена, Сина
Количина : 1 Pc
6 во 1 мултифункционален (Touch screen перо, Крос-раководител/дупчиња шрафцигер, Дух ниво, Владетел/Скала, Ballpoint пен)
Компатибилен со сите капацитивни екран на допир
Стилски метал-случаи на мулти-алатка пен
Компактен и лесен, удобен за носење
Супер Силиконски материјал, го направите вашиот екран на допир за повеќе чувствителни
Големина : 14.5 x 1cm/5.71" x 0.39"(L*D)
Пакетот вклучува :
1 Pc x Мултифункционален Екран на Допир за Специјалното Пенкало(Не се вклучат и други уреди)

Други карактеристики

Број На Модел На:
blb3305cpb80307
Апликацијата Брендови:
Универзална
Материјал:
Пластични
Примена:
Pda Уредите,Лаптопи,Таблети
Бренд Име:
Zerosky
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Должина:
142cm
Пакет:
No

Најдобри понуди