• Неодамнешно
  • -14 %
Нови Декоративни Lotus Leaf ЕВА Маса Првенство Увеселителен парк Мат Круг Пијалоци, Чај, Кафе Стакло Coasters Место Мат

Нови Декоративни Lotus Leaf ЕВА Маса Првенство Увеселителен парк Мат Круг Пијалоци, Чај, Кафе Стакло Coasters Место

DEN 87.00
DEN 100.80

Количина на стоки
Тековен


Нови Декоративни Lotus Leaf ЕВА Маса Првенство Увеселителен парк Мат Круг Пијалоци, Чај, Кафе Стакло Coasters Место Мат
Информација За Производот :
Име : лист првенство душеци
Материјал : ЕВА
Боја : Длабоко Зелена
Големина : како се покаже слика
Тежина : 50g
Пакет Incude :
1 buc чаши душеци

Други карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Материјал:
Ткаенини
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
табела мат
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
firlar
Ткаенина Тип:
ЕВА

Најдобри понуди