• Неодамнешно
Ротирачки Слободно столче Перница SSC-504B

Ротирачки Слободно столче Перница SSC-504B

DEN 368.16

Количина на стоки
Тековен


Боја Покажува
Детали
Материјали : 1 слој : Polycotton, TWILL 2 слој : Поли вата, Филц крпа, ЈП пена 3. слој : Анти-лизга решетката ткаенина
Карактеристики Ротирачки слободно во било која насока, додека седи Идеален за добивање во и надвор од автомобилот Стилски хексагонална quilting шема Не се лизга и издржливи поддршка Max. тежина капацитет : 150 KGS
Превозот
Ако мислите дека времето не е доволно , ве молиме да ни побара да се продолжи времето за вас.
Ние ги користиме e Packet испрати на САД, и тоа обично се 8-20 дена
и ние користиме Ali Express Стандард Превозот испратени во Франција 、Холандија、Шпанија 、Чиле.
Друга земја употреба Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Посебен случај, Бразил треба земе 90 дена во најголем дел.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Враќање & Замена
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација.
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.
3. Ако има квалитет проблем ,ве молиме да се слика за нас.Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа .
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да проверите на стоките веднаш штом пристигнал и ни даде пет-ѕвезда добар фидбек. Тоа е подобро ако може да се стави фотографијата на повратни информации.Ако можете да ни даде слика на кои ќе се носат облека ние може да ви даде counpon
ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации, ние сме подготвени и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, ние веруваме дека комуникацијата е најдобро решение, наместо негативни повратни информации или лифт спор.

Други карактеристики

Број На Модел На:
SSC-504B
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште
Обликот:
Круг
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Пополнување:
влакна
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SELFAIDING
Возрасна Група:
Возрасни лица
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Шема:
Quilted
Употреба:
Автомобил
Функција:
Rotatable

Најдобри понуди