• Неодамнешно
  • -24 %
Нордиските Бохемија Перница Покрива Шарени Паун Пердув Полиестер Перница Покрие Геометриски Цвет Троседот Декоративни Перница Случај

Нордиските Бохемија Перница Покрива Шарени Паун Пердув Полиестер Перница Покрие Геометриски Цвет Троседот Декоративни

DEN 136.00
DEN 178.56

Количина на стоки
Тековен


Нордиските Бохемија Перница Покрива Шарени Паун Пердув Полиестер Перница Покрие Геометриски Цвет Троседот Декоративни Перница Случај
Карактеристики На Производот :
1. Овој производ е дише и свежо. И траен и еколошки материјал го прави лесно да се чисти и помага да се спречат мувла.
2. Оваа концизен и доброто перница случај е погоден за четири сезони. Тој е направен од природен и дише зелена ткаенини.
3. Тоа важи и за дома декор, спална соба, соби, канцеларија, кафе куќа, итн.
4. Белешки : Овој производ не доаѓаат со внатрешниот.
Производ Параметар :
1. Маска материјал : памук, Лен
2. Големина : околу 45 * 45 cm/ 18 * 18 инчи
3. Модел : 01,02,03,04,05,06,07,08 за вашиот избор
Пакување Листа :
1 * Перница Случај
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Други карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Frifer
Употреба:
Декоративни
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
EI00420
is_customized:
No
Функција:
Декоративни Перница Маска
Тип:
Памук, Лен Перница Маска
Тежина:
90g per piece cushion cover
Пад на превозот:
Поддршка
Употреба:
Дома, Хотел, столче, Декоративни перница маска
Големина:
45x45cm pillow case

Најдобри понуди