• Неодамнешно
  • -29 %
1pc задебелена Spandex Водат Јадење Стол Опфаќа Машина Перат Ресторан За Свадби Банкет Виткање Хотел Стол Маска

1pc задебелена Spandex Водат Јадење Стол Опфаќа Машина Перат Ресторан За Свадби Банкет Виткање Хотел Стол Маска

DEN 456.00
DEN 642.24

Количина на стоки
Тековен

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.69
дебелина на столици' површината : 3-10 cm / 1. Исто така, шарени стол покрие убаво красат стол и може да ги красат вашата куќа и за оние празници. Тоа се меки, удобни и анти-навремено.94
Answer : ___________________________ Note :
Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 mm грешка.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пакување Листа :
1 * стол маска
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .29-инчен 22. Големина на Важечките Чаир ( прибл. Применливи Сцени : ресторани, кујни, дома, продавници за кафе и така натаму
3.
Ние само брод вашата потврди адреса.29-инчен 22.96-инчен 19.83
ширина на столици' назад : 38-47 cm / 14.
1pc задебелена Spandex Водат Јадење Стол Опфаќа Машина Перат Ресторан За Свадби Банкет Виткање Хотел Стол Маска
Опис На Производот :
1.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.50
должина на столици' површината : 38-50 cm / 14.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Други карактеристики

Спецификација:
As picture
Бренд Име:
AIHOME
Употреба:
Арм Стол,Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Материјал:
Spandex / Полиестер
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Жакард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Свадба Партија Катедрата Покрива, Јадење Стол Опфаќа
Име на производ:
катедрата ги покрива
Стол Покрие Боја 1:
кралска сина , Cayenne Браун , ловец зелена , злато, катедрата покрива
Стол Покрие Бојата 2:
Сребро , claret , црна , црвена , Светло тен , виолетово , сино небо
Стол Покрие Апликација 1:
Свадба, Ресторан, Банкет, Лица, Настани, Јадење, Хотел chiar маска
стол покрие материјал:
spandex катедрата покрива
Земја на потекло:
Кина катедрата покрива, Стол Седиште Опфаќа
Wholesales Количина:
1 Парче
Големина:
universal sizes , 38*52*60cm , 38*52*49cm
Стол Покрие Апликацијата 2:
Средба стол, Компјутер Стол, Канцеларија Стол
Шаблон Тип:
Цврсти Бои , 11 бои optioin

Најдобри понуди