• Неодамнешно
  • -33 %
3D Едноставна Маса Крпа Домаќинство Водоотпорен и Масло Доказ Tablecloth Уметност Производ Печатење Табела Покрие 5 Големини

3D Едноставна Маса Крпа Домаќинство Водоотпорен и Масло Доказ Tablecloth Уметност Производ Печатење Табела Покрие 5 Големини

DEN 734.00
DEN 1096.32

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Polyster
Производ : ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење. Може да биде малку боја разликата помеѓу фото и предмети. Со цел да се направи вашата нарачка данок или помал данок, ние ќе ги прогласи како 'ДАР' со пониска вредност. Сепак, ние не може да гарантира без данок и ние не сме одговорни за било обичај должност или увезуваат данок. Превозот : Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. Стандард на услуги е Кина Пост Воздух Mail/Парцела, 10-25 работни дена за повеќето countries.By "Продавачот за испорака метод", 7-15 дена да пристигнат. Русија Федерација, обично трае околу 25~50 дена. Ве молиме им овозможи мало задоцнување. Бразил, обично трае околу 30~60 дена. Ве молиме им овозможи мало задоцнување. За поддршка на корисниците : Ако имате било каков проблем со нашиот предмет или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Други карактеристики

Спецификација:
90x140CM 35x55in, 140x140CM 55x55in, 140x180CM 55x71in, 140x200CM 55x79in, 140x220CM 55x87in
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Број На Модел На:
3d шу вие
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Растенијата
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Големина:
140x220cm
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Применливи сцена:
Апарати за домаќинство
Производот Категорија:
tablecloth
Текстурата на материјалот:
Полиестер влакна
Големина:
90*140.140*180.140*200.140*220,110*170
Ткаенина главна компонента:
Полиестер (полиестер)
боја:
Темно сина, сина
Стил:
модерен минималистички
Обликот:
правоаголник
Класификација:
Tablecloth / tablecloth

Најдобри понуди