• Неодамнешно
  • -10 %
Шарени Музика Белешки Печатени Перница Покрие Гитара Пијано Памук и Лен Декорација Pillowcase Автомобил Троседот Перница Маска

Шарени Музика Белешки Печатени Перница Покрие Гитара Пијано Памук и Лен Декорација Pillowcase Автомобил Троседот Перница

DEN 178.00
DEN 197.76

Количина на стоки
Тековен


Шарени Музика Белешки Печатени Перница Покрие Гитара Пијано Памук и Лен Декорација Pillowcase Автомобил Троседот Перница Маска
Почитувани купувачот :
ве молиме Имајте во предвид :
ова е само перница капак (перница случај / pillowcase)
За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со.Боја на производ може да се разликува, бидејќи на блицот на камерата, осветлување, следи поставување. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. КУПУВАЧОТ е soley ОДГОВОРНИ за ЦАРИНЕЊЕ на стоката. За превозот време, потребно е да се провери однапред за информации за време на испорака за вашата земја. За Враќање Во случај на неисправни предмети или погрешно објекти што сте ја добиле, ние ќе го препрати или враќање на вас. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени. Ние не наплата на превозот надомест за пријави кои не се неисправни. Во рок од 14 дена по приемот, можете да се вратите назад на објектот. Купувачи се одговорни за превозот задолжен да ги врати предметите. За Нас Ќе се подложени на увезената даноци, царинските надоместоци кои можеби наметнуваат од страна на вашиот локален обичај статистика. Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти. За Повратни информации Дали ни се во прилог за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако сте среќни со цел и предмети. Ве молиме љубезно не hush да ни остави негативни повратни информации, ако не сте задоволни со наредби, но ни остави шанса да се реши тоа за вас. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. И на крај ние не преземе одговорност.

Други карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил
Бренд Име:
FYMX
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Број На Модел На:
C1084
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Божиќ, Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Столот, Подот, Јога, Нога
Големина:
45*45cm
Применливи Луѓе:
Универзална
Применливи Троседот:
Универзална
боја:
како слики

Најдобри понуди