• Неодамнешно
  • -35 %
Згусне Еластична Стол Перници За Канцеларија Стол, Солидна Боја Седиште Перници Плоштадот Подлога Машина Перат Декоративни Перници

Згусне Еластична Стол Перници За Канцеларија Стол, Солидна Боја Седиште Перници Плоштадот Подлога Машина Перат Декоративни

DEN 571.00
DEN 878.40

Количина на стоки
Тековен


Име : Креативен Дизајн цртан филм Перница,дома декор перница
Примена : дома декор,перница.итн.
Додатен : PP Памук
Големина : околу 40*78cm (1-3cm грешки)
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Други карактеристики

Спецификација:
about 40x78cm
Број На Модел На:
iiZD126
Материјал:
Полиестер / Памук
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
changbvss
Употреба:
Седиште
Стил:
Пастирски
Функција:
Анти-Decubitus
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Бескрајни
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Име:
Сијамски перница
боја:
Зелена,Сина
Големина:
about 40x78cm
Модел Бр.:
iiZD126
За:
Возрасни лица
Се користи како:
Стол за Статистика перница

Најдобри понуди