• Неодамнешно
  • -30 %
Шарени Дрвена Табла Перница Случај Покрие Декорација За Клупата Места Патот Знак Сина Автомобил Крајбрежни Пејзаж Подароци Нова Перница Покрива

Шарени Дрвена Табла Перница Случај Покрие Декорација За Клупата Места Патот Знак Сина Автомобил Крајбрежни Пејзаж Подароци

DEN 168.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен

Шарени Дрвена Табла Перница Случај Покрие Декорација За Клупата Места Патот Знак Сина Автомобил Крајбрежни Пејзаж Подароци Нова Перница Покрива опис на Производот : 1. Невидливи патент на дното на осигурување. 2. Шема од една страна, беж боја, од друга страна. 3.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Производ Детали Слики
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Други карактеристики

Големина:
45X45cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
A9172
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Mycojines
Употреба:
Bookcase
Материјал/Материјал во боја:
Полиестер Лен/Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7*17.7 inch and 11.8*19.69 inch
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Шуми Растенија Обоени Штица Соба Се Релаксираат Велосипед
Шема 2:
Шатор виножито светлина гребло знаме град сина автомобил на патот знак

Најдобри понуди