• Неодамнешно
  • -29 %
45x45cm Креативни Памук, Лен Перница Случај Фрли Нордиските Троседот Канцеларија Перница Покрие Funda Де Almohada Decorativo Pillowcase

45x45cm Креативни Памук, Лен Перница Случај Фрли Нордиските Троседот Канцеларија Перница Покрие Funda Де Almohada Decorativo

DEN 220.00
DEN 310.08

Количина на стоки
Тековен


45x45cm Креативни Памук, Лен Перница Случај Фрли Нордиските Троседот Канцеларија Перница Покрие Funda Де Almohada Decorativo Pillowcase

Други карактеристики

Големина:
450mm*450mm, 550mm*550mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
wsryxxsc
Број На Модел На:
045
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени

Најдобри понуди