• Неодамнешно
  • -28 %
Декоративни Перници За Домашни Троседот Столче Желки Влечки Морска Ѕвезда Школки Октопод Hippocampus Рак Conch Перница Покрие Бренд

Декоративни Перници За Домашни Троседот Столче Желки Влечки Морска Ѕвезда Школки Октопод Hippocampus Рак Conch Перница

DEN 172.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Декоративни Перници За Домашни Троседот Столче Желки Влечки Морска Ѕвезда Школки Октопод Hippocampus Рак Conch Перница Покрие Бренд
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Други карактеристики

Големина:
450mm*450mm
боја:
8
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
Број На Модел На:
Y0256
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Желки,Влечки,Морска Ѕвезда,Школки,Октопод,Hippocampus,Conch,Рак

Најдобри понуди