• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот 20 Плоштад 100pcs Сатен Салфетка Handkerchief крпа вечера салфетки Свадба Партија Оркестарот Многу Бои трговија на Големо

Бесплатен Превозот 20 Плоштад 100pcs Сатен Салфетка Handkerchief крпа вечера салфетки Свадба Партија Оркестарот Многу

DEN 3101.00
DEN 3264.00

Количина на стоки
Тековен


Драг пријател :
Употреба : Свадба, Настани, Страни и Хотел Катедрата Покрива
Материјал : 100% Сатенски
Стил : Обична
Боја : Било која боја е достапен во боја на топ листите
Снабдување Тип : Во-stock/OEM Услуга
Превозот : DHL/ ФЕДЕКС/EMS /ТНТ/UPS-от
Пакување : Внатрешна : polyest торба,Надворешниот : Картон или изразат пакет
MOQ : 100 Pieces(Големи количини многу попуст)
Големина : околу 16"*16",17"*17" или 20"*20", може да се направи клиенти " големина
Производот Се Покаже
ТАБЕЛА ПЛАТНО
Пакување & Испорака
1. Пакување : 1 Carton 57cm*48cm*38cm , Контактното Пакување : 1pc/ polybag
2. Време на испорака : 2-5 Дена зависи од вашите квантитет
3. Начин на Испорака : Со Воздух (Fedex,DHL,UPS-от)/од Страна на Морето
За Нас
1. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина . Ние обезбеди сите нови тоа со конкурентна цена, службено лице и првиот-класа на квалитет.
2. Ние се грижиме за нашите клиенти. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
3. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни денот на добивањето на плаќање. Вашата ќе го добиете вашиот пакет за следење на информации откако вашата нарачка е испраќаат.
4. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно . (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
5. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно . (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
Табела Боја

Други карактеристики

Број На Модел На:
005031
Функција:
Расположливиот
Шема:
Обична Обоена
Големина:
50*50cm
Употреба:
Ресторан,Дома,Во Авион
is_customized:
Yes
Бренд Име:
marious
Материјал:
Сатенски ткаенина
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Југоисточна Азија
Спецификација:
40*40cm
Материјал:
Сатенски
боја:
многу бои
Шема:
Обична Обоена
Употреба:
Дома,Авион,Ресторан,Свадба,Забава,Роденден
Големина:
може да избор
Пакување:
Стандардна извоз пакување
Место на Потекло:
Nantong Кина(Главна)
Name1:
табела салфетка
Name2:
свадба салфетки
name3:
крпа вечера салфетки

Најдобри понуди