• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот 100pcs црвено еластична стол опфаќа јадење седиште покритие за Свадба Партија Оркестарот Marious трговија на големо ги покрива катедрата

Бесплатен превозот 100pcs црвено еластична стол опфаќа јадење седиште покритие за Свадба Партија Оркестарот Marious трговија

DEN 13178.00
DEN 13872.00

Количина на стоки
Тековен


Бесплатен превозот 100pcs црвено еластична стол опфаќа јадење седиште покритие за Свадба Партија Оркестарот Marious трговија на големо ги покрива катедрата
Опис Спецификации
Употреба
Свадба, Настани, Страни и Хотел Катедрата Покрива
Материјал
spandex и полиестер ткаенини
Големина
45*45*90cm
Боја
Било која боја е достапен во боја на топ листите
Снабдување Тип
Во-stock/OEM Услуга
Превозот
DHL/ ФЕДЕКС/EMS /ТНТ/UPS-ОТ
Пакување
Внатрешниот : polyest торба,Надворешниот : Картон или изразат пакет
MOQ
100 Парчиња(Големи количини многу попуст)
Големина
одговара за било столици. исто така, како за' клиенти барања
Производот Се Покаже
Топла продажба
Стол Големина
Производ Постапка
Табела Боја

Други карактеристики

Спецификација:
chair cover
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Банкет Стол,Плажа Стол,Рака Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XT--00506
Бренд Име:
marious
Шема:
Обична Обоена
боја:
Црвена
Употреба:
одговара за било чаир
Пакување:
Стандардна извоз packin
надворешното пакување:
картон
контактното пакување):
PE
Место на Потекло:
Nantong Кина(Главна)
Name1:
Стол Маска
Name2:
јадење седиште маска
name3:
еластична катедрата покрива
Големина:
45*45*90cm

Најдобри понуди