• Неодамнешно
100pcs/многу М8*25мм Црна Круг главата крстот најлон завртки, пан главата пластични завртки, пластични завртки.

100pcs/многу М8*25мм Црна Круг главата крстот најлон завртки, пан главата пластични завртки, пластични завртки.

DEN 1199.04

Количина на стоки
Тековен

М8*25мм Круг главата крстот најлон завртки, пан главата пластични завртки, пластични завртки. Материјал : УЛ квалификувани NYLON66 (лик / црн), оган оценка 94 V-2. Употреба : PC одбор, одбор и друга опрема со фиксна. Карактеристики : добра изолација, нема рѓа, нема корозија, мала тежина. Боја : Црна. Многу од 100 Парчиња . Ro HS Согласност. Превозот : 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена. Контакт со нас : за Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Други карактеристики

навој дијаметар:
M8
Должина:
25mm
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NCH-Б-М8*25

Најдобри понуди