• Неодамнешно
  • -10 %
200pcs DIN6798J М12 Нерѓосувачки Челик А2 Внатрешни Serrated Заклучување Подлошки за Миење

200pcs DIN6798J М12 Нерѓосувачки Челик А2 Внатрешни Serrated Заклучување Подлошки за Миење

DEN 1001.00
DEN 1112.64

Количина на стоки
Тековен

Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Јас ќе бидам прифатена. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Превозот и Поштенски
1. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство.

Други карактеристики

Број На Модел На:
200pcs DIN6798J М12
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN6798J
Големина:
M12
Обложување:
Никој

Најдобри понуди