• Неодамнешно
  • -10 %
1000pcs DIN6797A М5 Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки за Миење

1000pcs DIN6797A М5 Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки за Миење

DEN 865.00
DEN 961.44

Количина на стоки
Тековен

Јас ќе бидам прифатена. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Се Враќа & Наплата Политика
1.DIN6797 A Нерѓосувачки Челик А2 Надворешни Заби Заклучување Подлошки за Миење
Плаќања
1. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Ви благодариме за соработката. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Превозот и Поштенски
1. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Повратни информации и Комуникација
1. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор).

Други карактеристики

Број На Модел На:
1000pcs DIN6797A М5
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN6797A
Големина:
M5
Обложување:
Никој

Најдобри понуди