• Неодамнешно
  • -0 %
50pcs PCB Одбор Spacer Завртка Обратна Заклучување Коло Поддршка Фиксна Најлон ќор-сокак Spacer Столб

50pcs PCB Одбор Spacer Завртка Обратна Заклучување Коло Поддршка Фиксна Најлон ќор-сокак Spacer Столб

DEN 76.00
DEN 76.32

Количина на стоки
Тековен


50pcs PCB Одбор Spacer Завртка Обратна Заклучување Коло Поддршка Фиксна Најлон ќор-сокак Spacer Столб
Материјали : Најлон 66;
Оган-заштита на курс : 94 V-2 Работна температура : -20 Степен -120 Степен(В) Предности : лесно да се поправи и промени на ќор-сокак во PC Одбор Овластен од страна на : ROHS

Плаќања
1. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Јас ќе бидам прифатена.
Повратни информации и Комуникација
1. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Превозот времето е само проценето но не гарантира.
Превозот и Поштенски
1. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест.
Се Враќа & Наплата Политика
1. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Број На Песна
Никој
Yes
Сад
10-20 дена, МАКСИМУМ 35 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, MAX 40 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, MAX 40 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, MAX 50 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 60 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена
Друга земја
20-45 работни дена, MAX 60 дена
20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.

Други карактеристики

Големина:
G216-03, G216-08, G216-14, G216-05, G216-10, G216-18, G216-06, G216-12
Вози Стил:
Никој
Пакет:
50-99Pcs
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
transkoot
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Завртка Тип:
Проред Завртки

Најдобри понуди