• Неодамнешно
  • -40 %
600pcs/set М2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Завртки Гром Со Хексадецимален Завртки Подлошки Асортиман Пролет миење Капа на Главата Завртки орев болт

600pcs/set М2 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Штекер Завртки Гром Со Хексадецимален Завртки Подлошки Асортиман

DEN 343.00
DEN 572.16

Количина на стоки
Тековен


Материјал
Линк
Најлон Производ
Дувачкиот Производ
304 од не ' Рѓосувачки Челик производ
Види Пролет Барови
Опис : 600 PCS Нерѓосувачки Челик Завртки Ореви Подлошки за полнење Димензија : М2 Метрички Боја : Сребрена Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет се вклучени : 100x M2mm Ореви 100x M2mm Пролет Подлошки 100x M2mm Рамни Подлошки 50x M2*4mm Завртка 50x M2* 5mm Завртка 50x M2* 6mm Завртка 50x M2* 8мм Завртка 50x M2* Навој 10мм 50x M2* 12mm Завртка 1x Plastic Бо x Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди