• Неодамнешно
20 Парчиња М8 x 35mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

20 Парчиња М8 x 35mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

DEN 772.80

Количина на стоки
Тековен


20 Парчиња М8 x 35mm Дупчиња Пролет Тензија Pin
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Големина : М8 x 35mm (Должина : 35mm)
Пакетот вклучува :
20 Дупчиња Пролет Тензија Иглички

Други карактеристики

Број На Модел На:
M8x35
Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди