• Неодамнешно
200 Парчиња M3 x 10мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

200 Парчиња M3 x 10мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Дупчиња Пролет Тензија Pin Sellock се Тркалаат Pin

DEN 633.60

Количина на стоки
Тековен


200 Парчиња M3 x 10мм Дупчиња Пролет Тензија Pin
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Големина : M3 x 10мм (Должина : 10мм)
Пакетот вклучува :
200 Дупчиња Пролет Тензија Иглички

Други карактеристики

Број На Модел На:
m3x10
Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди