• Неодамнешно
  • -5 %
50Pcs М4 Боја Цинк Позлатен Плоштадот Ореви Без Bevel Блок Плоштадот Quadrangle Поцинкуван Притисне Ореви

50Pcs М4 Боја Цинк Позлатен Плоштадот Ореви Без Bevel Блок Плоштадот Quadrangle Поцинкуван Притисне Ореви

DEN 205.00
DEN 215.52

Количина на стоки
Тековен


50 Pcs М4 Боја Цинк Позлатен Плоштадот Ореви Без Bevel Блок Плоштадот Quadrangle Поцинкуван Притисне Ореви
D=M4
L1=7mm
L2=7mm
H=2mm
Пакување=50pcs

Други карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Плоштад Ореви
Број На Модел На:
M4
Е Прилагодена:
Yes
DIY suppky:
Металугрија
Материјал:
Метал
Големина:
M4
Тип На Објект:
Ореви

Најдобри понуди