• Неодамнешно
  • -24 %
Топла 20Set/број 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Орев Болт постави Камери Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување Железна Прачка

Топла 20Set/број 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Орев Болт постави Камери Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала

DEN 474.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


курва Цена : $45.09 Цена : $58.63 Цена : $50.33 Цена : $43.14 Цена : $26.92 Цена : $29.27
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Hotsale 20 Sets 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи Конектор Cam Кревет Гардероба Фитинг Ексцентричен Тркала + Само-прислушување Железна Прачка K297
Опис :
Име : 2 во 1 Мебел Поврзување Фитинзи
Материјал : Железо + Цинк Легура
Површина Заврши : Никел-обложено
Пакетот Вклучува :
20 Set Мебел Поврзување Фитинзи ( 1 Set=1 Ексцентричен Тркала + 1 Поврзување Прачка )
Под Сликата е за 1 Set Додаток Покажува :
Приказот На Детали :
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
K297
is_customized:
Yes

Најдобри понуди