• Неодамнешно
155-15 15mm ID Еден Пролет Вградени Механички Печат Гума Керамички 155-10/11/12/13/14/16/17/18/19/20/21/22/25/28/30/32/35/40

155-15 15mm ID Еден Пролет Вградени Механички Печат Гума Керамички 155-10/11/12/13/14/16/17/18/19/20/21/22/25/28/30/32/35/40

DEN 228.00

Количина на стоки
Тековен


Име на производ Механички Печат Модел Бр 155-15 Внатрешниот Пречник од 15mm / 0.6" Вкупната Големина 38 x 29mm/ 1.1" x 1.5"(H*Макс.D) Материјал Гума, Метал, Легури, Керамика Боја Црна, Бела, Сребро Тон Нето Тежина 21g
Имаме големина : 155-10 да 155-40
Ве молиме да се Избере вистинскиот.
Количина : 1pcs

Други карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
155-15, 155-16, 155-17, 155-18, 155-19, 155-20, 155-21, 155-22, 155-23, 155-24, 155-25, 155-28, 155-30, 155-32, 155-35, 155-40, 155-10, 155-11, 155-12, 155-13, 155-14
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
155

Најдобри понуди