• Неодамнешно
BIA-25 25мм Внатрешен Дијаметар BIA-12/14/16/18/19/20/22/24/25/28/30/32-65 Центрифугални Пумпи Еден Пролет Вградени Механички Печат

BIA-25 25мм Внатрешен Дијаметар BIA-12/14/16/18/19/20/22/24/25/28/30/32-65 Центрифугални Пумпи Еден Пролет Вградени Механички

DEN 213.60

Количина на стоки
Тековен


Име На Производ Механички Печат Модел Бр. BIA-25 Внатрешен Дијаметар 25mm/ 0.98" Вкупната Големина 40 x 53mm/ 1.57" x 2.1" (OD*H) Керамички Материјал, Гума, Метал Боја Црна, Бела, Сребро Тон Нето Тежина 55g

Други карактеристики

Внатрешен Дијаметар:
BIA-12, BIA-14, BIA-16, BIA-18, BIA-19, BIA-20, BIA-22, BIA-24, BIA-25, BIA-28, BIA-30, BIA-32, BIA-35, BIA-38, BIA-40, BIA-43, BIA-45, BIA-50, BIA-53, BIA-55, BIA-60, BIA-65
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BIA

Најдобри понуди