• Неодамнешно
M3 M3*45/50/55/60 M3x45/50/55/60 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка

M3 M3*45/50/55/60 M3x45/50/55/60 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата

DEN 275.52

Количина на стоки
Тековен


M3 M3*45/50/55/60 M3x45/50/55/60 12.9 Одделение Црна Јаглероден Челик Целосна Тема DIN912 Капа Првенство Ален Главата Гром Хексагонални Штекер Завртка
最少5个字符
Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Дијаметар Norminal
(d)
Теренот
(P) б дк к с т
min max min max min max min М1.4 0.3 - 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 - 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 - 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 - 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 23 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 23 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 22 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 25 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3 М8 1.25 28 13.27 12.73 8 7.64 6.14 6.02 4 M10 1.5 33 16.27 15.73 10 9.64 8.175 8.025 5 М12 1.75 38 18.27 17.73 12 11.57 10.18 10.025 6 М14 2 41 21.33 20.67 14 12.57 12.21 12.032 7 М16. 2 45 24.33 23.67 16 15.57 14.21 14.032 8 M18 2.5 50 27.33 26.67 18 17.57 14.21 14.032 9 M20 2.5 53 30.33 19.67 20 19.48 17.23 17.05 10 M22 2.5 56 33.39 32.61 22 21.48 17.23 17.05 11 M24 3 60 36.36 35.61 24 23.48 19.28 19.065 12 M27 3 66 40.39 39.61 27 26.48 19.28 19.065 13.5 M30 3 66 40.39 39.61 27 26.48 19.28 19.065 15.6
б Значи Половина Тема Должина 最少5个字符

Други карактеристики

Големина:
20Pcs M3x45, 20Pcs M3x50, 5Pcs M3x55, 5Pcs M3x60
Должина:
Full Thread
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
M3x45 M3x50 M3x55 M3x60
is_customized:
Yes

Најдобри понуди