• Неодамнешно
  • -51 %
Led сијалица E27 E14 E12 E26 5730SMD 110V 220 V DC 12V 24V 27LEDs 7W Led Пченка Светилка Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување

Led сијалица E27 E14 E12 E26 5730SMD 110V 220 V DC 12V 24V 27LEDs 7W Led Пченка Светилка Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување

DEN 47.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен


Led сијалица E27 E14 E12 E26 5730 SMD 110 V 220 V DC 12 V 24 V 27 LEDs 7 W Led Пченка Светилка Божиќ Лустерот Свеќа Осветлување

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
E27 110V, E27 220V, E27 DC 12V, E27 DC 24V, E26 110V, E27 DC 12V, E27 DC 24V, E14 220V, E14 DC 12V, E14 DC 24V, E12 110V, E12 DC 12V, E12 DC 24V
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
220V,DC12V,DC24V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Прозрачна Флукс:
249 Lumens & Под
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
SMD5730
Моќ Толеранција:
3%
Бренд Име:
ERANPO
База Тип:
E27/E14/E26/E12
Гаранција:
3 Години
Тип:
led пченка светлина

Најдобри понуди