• Неодамнешно
  • -11 %
E27 База на Топката Форма Гроздобер 3W Филамент Бакарна Жица G80 G95 G125 LED Сијалица Декоративни за Празник Божиќ Свадба

E27 База на Топката Форма Гроздобер 3W Филамент Бакарна Жица G80 G95 G125 LED Сијалица Декоративни за Празник Божиќ Свадба

DEN 258.00
DEN 290.40

Количина на стоки
Тековен

G80 Спецификација : Тип : E27 LED СИЈАЛИЦА База Тип : E27 Напон : AC 200-240 V Моќност : 3 W Зрак Агол : 360 Температура на Бојата : 2700 K (Топло Бела) Големина : 80 * 120mm
G95 Спецификација : Тип : E27 LED СИЈАЛИЦА База Тип : E27 Напон : AC 200-240 V Моќност : 3 W Зрак Агол : 360 Температура на Бојата : 2700 K (Топло Бела) Големина : 95 * 135mm G125 Спецификација : Тип : E27 LED СИЈАЛИЦА База Тип : E27 Напон : AC 200-240 V Моќност : 3 W Зрак Агол : 360 Температура на Бојата : 2700 K (Топло Бела) Големина : 125 * 200mm Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена откако плаќање е потврдено. 2. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона. 3. Објектот обично трае околу 20-45 дена(некои земја може да трае околу 60 дена.) за да пристигне на вашата земја, Ако не можете да добиете пакет рок од 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери пакетот и проширување на купувачот за заштита на време за вас. 4. Ако превозот време повеќе од 90 дена, вашиот пакет може да бидат изгубени од страна на транспорт, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го препрати или враќање на вас. Гаранција 1. Ако стоката е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите слика (покаже на проблем), ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши проблемот. 2. 12 месеци производителот. Повратни информации 1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.За возврат, ќе добиете попуст следниот пат. 2. Ако имате било незадоволство со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
G80 3W, G95 3W, G125 3W
Поддршка Dimmer:
No
боја:
1 парче, 5 парчиња, 10 парчиња
Тип На Објект:
LED Светилки
Просечен Живот (часот):
6000
Бренд Име:
MengJay
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Зрак Агол(°):
360°
Повод:
Спална соба
LED Чип Бренд:
Кри
Број на LED Чип:
Други
База Тип:
E27
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Напон:
200-240v
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
80-200mm
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens

Најдобри понуди