• Неодамнешно
  • -10 %
E14 36*5050SMD 220V 6W ампулата led светлото на рефлекторите led lampe Блан Froid (5W) пченка светлината e14 пченка led светилка led cprm трпе

E14 36*5050SMD 220V 6W ампулата led светлото на рефлекторите led lampe Блан Froid (5W) пченка светлината e14 пченка led

DEN 432.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Douille : E14
Тип де LED : 5050 6 W Висока моќност LED
De Couleur lumière : Блан Froid
Напон : 220 V
Димензија : 31*80mm
Флукс lumineux : 400lm
Аголот d'éclairage : 360°
Température de couleur : (6000-6500 K)
Energieeffizienzklasse : A+
100% Brandneu und hochwertig
4 x ПРЕДВОДЕНА од Ампулата
Emballé данс une boîte en papier

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
BEEFORO
Зрак Агол(°):
360°
Должина:
0.45m
LED Чип Бренд:
Кри
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
E14
Обликот:
Бар
Напон:
220V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
боја:
Бела
Моќ Толеранција:
2%
Број на LED Чип:
36 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
Спална соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица

Најдобри понуди