• Неодамнешно
15W Кул / Топло Бела Висока Моќност Круг КОЧАН SMD LED Светло Дел Крушка Светилка 1500LM DC45-51V

15W Кул / Топло Бела Висока Моќност Круг КОЧАН SMD LED Светло Дел Крушка Светилка 1500LM DC45-51V

DEN 172.32

Количина на стоки
Тековен

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 27-35 V, но сега печатени 26-38 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 1-5 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.
Превозот Вниманието :
АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете e-mail во 30 до 40 дена.
Благодарам многу за разбирање!
15 W Кул / Топло Бела Висока Моќност Круг КОЧАН SMD LED Светло Дел Крушка Светилка 1500 LM DC45-51 V 15 W КОЧАН LED Моќ : 15 W -Напон : DC45-51 V -Тековни : 300m A~350m A -Emitter Боја : Топло Бела /Бела Боја Температура : Топло Бела 3000~3500 K,Бела 6000~6500 K -Lumin : 1350 LM~1650 LM -Дијаметар : 28 MM

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
15w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
ly&oy'star
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Број на LED Чип:
Други
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Должина:
28mm
База Тип:
кочан led чип
Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
15w
Напон:
45V

Најдобри понуди