• Неодамнешно
3W Кул / Топло Бела Висока Моќност Круг КОЧАН SMD LED Светло Светилка 300LM ВАШИНГТОН 9-10V

3W Кул / Топло Бела Висока Моќност Круг КОЧАН SMD LED Светло Светилка 300LM ВАШИНГТОН 9-10V

DEN 109.92

Количина на стоки
Тековен

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 27-35 V, но сега печатени 26-38 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 1-5 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.
Превозот Вниманието :
АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете e-mail во 30 до 40 дена.
Благодарам многу за разбирање!
3 W Кул / Топло Бела Висока Моќност Круг КОЧАН SMD LED Светло Светилка 300 LM ВАШИНГТОН 9-10 V 3 W КОЧАН LED Моќ : 3 W -Напон : DC9-10.2 V -Тековни : 300m A -Emitter Боја : Топло Бела /Бела Боја Температура : Топло Бела 3000~3500 K,Бела 6000~6500 K -Lumin : 270 LM~330 LM -Дијаметар : 28 MM

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Бренд Име:
ly&oy'star
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Зрак Агол(°):
180°
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
28mm
Обликот:
Круг
База Тип:
кочан led чип
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
3W
Напон:
9V

Најдобри понуди