• Неодамнешно
  • -15 %
IWHD 10 компјутери Bombillas G4 LED 12V Сијалица Светилка SMD5730 2W 120LM LED G4 Bi-pin Светла го Замени Халоген центарот на Вниманието Лустерот

IWHD 10 компјутери Bombillas G4 LED 12V Сијалица Светилка SMD5730 2W 120LM LED G4 Bi-pin Светла го Замени Халоген центарот

DEN 390.00
DEN 458.88

Количина на стоки
Тековен

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Испорака
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Гаранција
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.6 CM Тела Ширина 3 CM Тела Должина 3 CM Сијалица Информации Живот (h) >30000 Напон (V) DC12 V Почетна Lumens (lm) 120 LM Зрак Агол 360 Материјал Карактеристики Пакет Содржина 1 LED Сијалица Нето Тежина(kg) 0. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.003 kg
Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Спецификации Светлината Информации Сијалица База G4 Светлина, Боја Бела / Топло бела Wattage (W) 2 W LED Кол 12/15 Температура на Бојата (К) 2700-6500 K Димензии Тела Висина 3. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,Safty,VDE,CCC
LED Чип Модел:
SMD5730
Обликот:
Свет
Просечен Живот (часот):
30000
База Тип:
G4
Моќ Толеранција:
1%
Напон:
DC12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број на LED Чип:
15 компјутери
Зрак Агол(°):
180°
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Бренд Име:
IWHD
Должина:
3.7cm
LED Чип Бренд:
IWHD
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens

Најдобри понуди