• Неодамнешно
МОДЕРНАТА LED Железо ѕид светилка стакло абажур ѕид светлина за дневна соба и спалната соба бања ресторан, кафе бар E14 110V 240V

МОДЕРНАТА LED Железо ѕид светилка стакло абажур ѕид светлина за дневна соба и спалната соба бања ресторан, кафе бар E14

DEN 3105.60

Количина на стоки
Тековен

Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави. Оваа тела е оценет до (1) 60-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени).
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали *
100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица. Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. Сите жици се поврзани.
Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2 KG Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YY-B0063 Боја Кафеава ' рѓа боја гроздобер Стил Заврши железо Материјал метал Шема Форма Извор на Енергија E14 MAX 1*60 W Напон 80v-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел
Време на испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,RoHS,VDE,LVD,CE
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Стил:
Модерна
Боја На Каросеријата:
Црна
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
YY-BG855
Сенка Ветер:
До & Долу
База Тип:
E14
Употреба:
Индустриски
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
гроздобер ретро дизајн
Бренд Име:
Newrays
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
Стил:
Модерна
Место:
Салон Студија Господар Спална соба бања Хотел

Најдобри понуди