• Неодамнешно
  • -20 %
Модерната креативни дрвени биро светилка прилагодливи спалната соба ноќни ламба топла студија светилки Договор личност табела светилка

Модерната креативни дрвени биро светилка прилагодливи спалната соба ноќни ламба топла студија светилки Договор личност

DEN 1363.00
DEN 1704.00

Количина на стоки
Тековен


Почитувани Купувачи,за да можете полесно да ја користите нашата маса светилка,за различни купувачот ние ќе ви ги даде на различни промени со текот на приклучокот како подарок(ако е потребно),тогаш можете да го користите светилка во вашата земја.
За приклучок имаме 5 модели.alomost повеќето земји може да се користат,не треба цел,ние ќе го испрати со маса светилка според видот на приклучокот во вашата земја.можете да го видите на сликата подолу кои покажуваат модел на приклучокот. Приклучокот на оваа маса светилка е како на сликата подолу шоу,можете да го користите погоре се менуваат со текот на приклучокот да се направи погодна за вашата земја .

Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
Беж
боја:
Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
Сенка Тип:
Чисто Стакло
База Тип:
B22
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Е dimmable:
Yes
Карактеристики:
прилагодливи светлина
сертификација:
RoHS,EMC,CCC
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Број На Модел На:
tr1285
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки

Најдобри понуди