• Неодамнешно
  • -34 %
[YGFEEL] Ѕидни Светилки Американската Држава Ретро Стил Ѕид Светла Коридор Таванот Затворен Кујна Осветлување AC110V/220V E27 Носителот

[YGFEEL] Ѕидни Светилки Американската Држава Ретро Стил Ѕид Светла Коридор Таванот Затворен Кујна Осветлување AC110V/220V

DEN 1109.00
DEN 1680.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Абажур Боја:
Црна Дијаметар 22cm, Црна Дијаметар 26cm
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE
Карактеристики:
Конусна
Техника:
Насликани
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
ygfeel
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Стил:
Земја
Сенка Ветер:
Надолу
Боја На Каросеријата:
Црна
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
WL052
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди