• Неодамнешно
  • -10 %
едноставна LED Ѕид светла Ѕид Монтирани Внатрешна Декорација ѕид Светлина Сала Спалната соба дневна соба и ходникот тоалетот модерна ѕид светилка

едноставна LED Ѕид светла Ѕид Монтирани Внатрешна Декорација ѕид Светлина Сала Спалната соба дневна соба и ходникот тоалетот

DEN 1253.00
DEN 1392.00

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна Пред да ги купите,
ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Е светилки се вклучени : НЕМА 7. ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми
пред да замине повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме,затоа што повратни информации и она што се залага за. Ако не ве молиме да ги задоволи
контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,така што ќе може да се изврши до вас задоволство,ви благодариме. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Кревет Во Соба
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Дрво
Осветлување Област:
3-метри 5square
Број На Модел На:
MWL115
Боја На Каросеријата:
Бела
Бренд Име:
nomsun
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Карактеристики:
модел ѕид светла
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Сенка Ветер:
Up
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди