• Неодамнешно
  • -5 %
Пакет од 6 или 12 Тајмер Батерија Управувана Свеќи,Треперење Жолта Прозорец Свеќи,Velas LED Candel,Свадба Led Свеќи Flameless

Пакет од 6 или 12 Тајмер Батерија Управувана Свеќи,Треперење Жолта Прозорец Свеќи,Velas LED Candel,Свадба Led Свеќи Flameless

DEN 410.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен

Откако долготрајни АА батерија е направено тоа е работа, па лесно да се промени нова батерија. секој ден употреба, нема да ја напушти која и црна марки на вашите ѕидови, нема повеќе кастрење на фитил и најдобро од сите, повеќе нема стопен восок сите над местото. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но јас ќе се обидам моето најдобро да slove проблемот. 1)Колку пати ви засвири свеќа надвор и си замина со топла восок збрка? Да не зборуваме за тоа е таква болка да се исчисти, но ние нема да одиме таму, веднаш. Украсете со доверба!
Shippment : Било обичај должност или увоз даночни се купувачот одговорност.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Aliexpress. Ако има не го добиете вашиот парцела,но рокот за доставување доаѓа,ве молиме да побара од мене да го продолжи времето за испорака.
Слика на свеќи
3)Не восок, Нема хаос, Нема црна марки на вашите ѕидови Дното ротари switch.
Безбедно и Реални . Свеќа може да се користи за една година на нормално користење.користите Flameless LED Коси Свеќи! Нашата 'Flameless Light' АА батерија управувана LED Свеќа произведе многу Побезбедно начин да декорирате вашиот дом, без сите грижи кои доаѓаат со традиционалните горење восок од свеќи.

Други карактеристики

Број На Модел На:
LED100000
Рачно изработени:
No
Обликот:
заострените
Употреба:
Дома декорација
Бренд Име:
zabicat
Функција:
flameless
Тип:
led свеќа
Производот:
свеќа светилки
Материјал:
Пластични
боја на светлина:
Жолта треперење
Материјал:
Пластични
Големина:
Diameter is 2.0 cm,height is 16.5 cm
Батеријата:
секоја свеќа бараат 2 парчиња АА батеријата,батерија, не се вклучени
Бела Тело:
Yes
моќност:
2*АА батерија управувана(батерија, не се вклучени)
Префрлете:
Дното ротари префрлате
Дали свеќи имаат батеријата?:
Не(За безбедноста на превозот)
Тајмер Функција:
Вклучете се префрлат на свеќи,тоа ќе светне 6 часа секој ден.

Најдобри понуди