• Неодамнешно
  • -5 %
LED Flameless Свеќи Парафински Восок Капка LED Електронски Flameless Свеќа Светилки Божиќ Столб Свеќи,батерија, не се вклучени

LED Flameless Свеќи Парафински Восок Капка LED Електронски Flameless Свеќа Светилки Божиќ Столб Свеќи,батерија, не се

DEN 328.00
DEN 345.12

Количина на стоки
Тековен


LED Flameless Свеќи Парафински Восок Капка LED Електронски Flameless Свеќа Светилки Божиќ Столб Свеќи,батерија, не се вклучени
Функција
-Материјал : парафински восок
Големина на : 7.5*10/12.5/15 cm
-Батеријата : Секоја Свеќа бараат 3 парчиња батерии,батерија, не се вклучени
-Led Боја : Жолта Движат Фитил
-Телото Боја : бела
Слика на свеќи
3)Зошто да го одберете нас? 1.Тоа се користи транспарентен ПВЦ led капа,и го стави доведе во право позиција,така свеќа ќе имаат светлина потоа другите. 2.Високо квалитетни PP материјал,свеќи изгледа многу мазна и adhesiveness е голема. 3.Брзо shippment : јас обично ќе брод свеќи во рок од 3 дена , освен за одмор. Можно време на Испорака(испратите epacket и швајцарската пост ) : САД,Канада : 7-15 дена Европска Земја : 10-18 дена Азија Земјата : 9-20 дена Јужна Америка : 20-35 дена Austrilia,Нов Зеланд : 10-20 дена

Други карактеристики

боја:
10 см, односно 12,5 см, 15 см, и 17,5 см, 20 см, висина, подесување на 3
Број На Модел На:
LED0105
Употреба:
празник
Рачно изработени:
No
Обликот:
Столб
Материјал:
Парафински Восок
Бренд Име:
zabicat
Функција:
flameless
Тип:
led свеќа
Повод:
Божиќ
Производот:
свеќа светилки
боја на светлина:
Жолта движат пламен
Боја На Каросеријата:
Бела
Траење На Батеријата:
100 часа долготрајни
Батеријата:
Секоја свеќа бараат 3*AAA батерија
таа е вклучена батерија?:
не
Функција:
Без Чад,Heatless
Дијаметар:
7.5 cm
Висина:
10 cm,односно 12,5 см ,15 см,и 17,5 см, 20 см
Материјал:
Парафински Восок

Најдобри понуди